Koers & palmares 2011

20.03.2011 Heule beker van Vlanderen Dames Jeugd 60km 15ronden 89startres, 16/40 cat.nieuwelingen. Out na ronde 11 met krampen. Vlak parcours.

27.03.2011 Kleine-Sinaai 60km 14 ronden Nieuwelingen 25/40

02.04.2011 Nationale tijdrit Borlo 10km 5de plaats

12.04.2011 PK Tijdrijden Ruddervoorde 4de op 2 seconden van brons

16.04.2011 PK op de weg in Vlissegem 9de en 2 Westvlaamse: zilver

17.04.2011 Pommeroeul Dames Nieuwelingen 20/29

24.04.2011 Roeselare D.J val in de laatste 200 meter 31/59

30.04.2011 Sinaai D.J. val in de 5de ronde en out

01.05.2011 Boortmeerbeek D.J. 16/35 

08.05.2011 Burcht D.J  nieuwelingen 23/60

15.05.2011 Bastogne Waals Kampioenschap Nieuwelingen 6/32

21.05.2011 Genk Vlaams Kampioenschap Nieuwelingen 11/50

28.05.2011  Nederland klimmerstrofee Valkenburg Nieuwelingen 16/50

11.06.2011 Nederland klimmerstrofee Mechelen Nieuwelingen 17/40

13.06.2011 Waregem D.J 4/17

18.06.2011 Kester D.J 12/26

25.06.2011 Snellegem nieuwelingen 11/27

26.06.2011 Wilrijk nieuwelingen 10/20

03.07.2011 sombreffe tt nieuwelingen 10/24

03.07.2011 Sombreffe 7/24

04.07.2011 Watervliet 29/23

09.07.2011 Tielrode 1e overwinning 1min.38 voorsprong 1/30 

11.07.2011 Waarschoot 10/30

17.07.2011 Boezinge 6/30

24.07.2011 BK Leopoldsburg na val in de 4de ronde (schakelproblemen op de meet) 23/40 

29.07.2011 Bambrugge nieuwelingen 14/37

31.07.20111 Nederland Klimmerstrofee Ronsdaal D.J 9/24

05.08.2011 Nationale tijdrit Angreau nieuwelingen 2/10 zilver

06.08.2011 Zingem nieuwelingen 17/34

15.08.2011 BK tijdrijden Duisburg/Tervuren nieuwelingen 4/16

19.08.2011 Overmere nieuwelingen 17/36

21.08.2011 Emptinne D.J 2e overwinning  met 2min. voorsprong (2/37) 1/20 

28.08.2011 Munstergeleen klimmerstrofee 10/34

29.08.2011 Putte criterium 7/20

03.09.2011 Hulste 9/32

10.09.2011 Waarloos (Kontich) 4/31

17.09.2011 Muizen 13/24

18.09.2011 Kontich 11/20

24.09.2011 Lubbeek 5/14

25.09.2011 Ichtegem 7/23

3de plaats in het eindklassement westsprint 2011